Першого листопада до нашої школи завітали гості

Першого листопада до нашої школи завітали гості – керівник спортивного клубу гирьовиків «Геркулес» Рагушенко В.Ф. зі своїми вихованцями (с. Дудчани  Нововоронцовський р-н.). Разом з ними заклад відвідали – сільський голова Маруняк В.В., директор дитячо-юнацької  спортивної школи для інвалідів – Малашенко Р.А.

В заздалегідь підготовленому залі (вч. фізичної культури  – Денисова Є.А.) спортсменів бурхливими оплесками зустріли учні школи, привітала директор школи – Андрієць Н.Г. та сільський голова  –  Маруняк  В.В.. Після цього слово надали керівнику спортивного клубу – Рагушенку В.Ф., який розповів про себе, представив глядачам трьох своїх вихованців 10-12 років, серед  яких одна дівчинка з гарним ім’ям – Даніела та неабиякими досягненнями (рекордсменка «Книги рекордів України»).  Юні спортсмени, під керівництвом наставника, продемонстрували  свої вміння, якими дуже здивували всіх присутніх, адже вага, з якою так легко працювали діти, для багатьох була майже не підйомною. Завершив програму  сам тренер – Володимир Федорович,  номером з гирями під композицію «Не твоя війна» (гурт «Океан Ельзи»), присвятивши його воїнам АТО.

Гості привезли з собою подарунки (медалі, кубки) які передали директору школи та сільському голові. В свою чергу колектив нашої школи підготував подарунки для дітей, які вразили всіх надзвичайною силою та витривалістю.

Між номерами юних гирьовиків наші учениці вітали їх підготовленими заздалегідь вокальними номерами (під кер. вч. музичного мистецтва – Яковенко О.М., педагога-організатора – Букало Л.В.), а хлопці – досягненнями у спорті – відтискання від підлоги, вправи з м’ячем, штангою (вч. Денисова Є.А.)

Між виступами слово надали також вчителю професійно-трудового навчання –  Шишкіну В.С., який під час своєї промови наголосив на тому, що давно знає Рагушенка В.Ф., пам’ятає ще з юнацьких років як завзято той тренувався, займався спортом ( доречі, відомий тренер жив та навчався в с. Стара Збур`ївка) І присвятивши життя спорту, вдосконалюючись та виховуючи вже дітей своїх вихованців, спортсмен вже багато років є прикладом для молоді , цікавою особистістю, відданим своїй улюбленій справі професіоналом. В цілому, атмосфера заходу була теплою, доброзичливою. Після заходу  всі бажаючі підходили поспілкуватись, сфотографуватись з гостями.