Напередодні та в день Святого Миколая школа була наповнена радощами

Напередодні та в день Святого Миколая школа була наповнена радощами, дитячим сміхом, гостями, які один за одним приїздили вітати вихованців школи з новорічними святами.

Отримувати новорічні подарунки діти почали ще 18-го грудня з приїздом до школи представників благодійного фонду «Мій дім». Працівники фонду заздалегідь підібрали та вручили учням тепле взуття, яке задоволені діти одразу ж почали використовувати за призначенням. Після від’їзду благодійного фонду до школи майже одночасно завітали: первинна профспілкова організація Херсонського операційного центру Райффайзен Банку Аваль, громадська організація «Громада UA», разом з якими і студенти соціально-психологічного факультету ХДУ з феєричним новорічним спектаклем, і учні 53-ї школи (м.Херсон) з музичними номерами, а також танцювальний колектив «Крок вперед», учасниками якого є особливі діти.

А вже 19-го грудня за підтримки засновника благодійного фонду, заступника губернатора Херсонської області – Рищука Є.М. та голови Спілки Жінок Херсонщини – Ніколаєвої І.В. у школі відбулось новорічне свято. Учні з кожної виховної групи готували танцювальні, вокальні номери, сценки, які демонстрували одне одному і дорогим гостям, створюючи передноворічний, неймовірно веселий настрій. Наприкінці свята кожна дитина отримала персональний подарунок, замовлений власноруч напередодні у листі до Діда Мороза, з рук помічника голови Спілки Жінок Херсонщини – Юлії Майнер.

Також  за ходом свята спостерігав ще один гість, який вже не вперше присутній на святкуваннях під ялинкою – Ящук Андрій. По закінченню свята він особисто вручив солодощі кожній дитині.

Фіналом свята стали подарунки від шкільного Діда Мороза, який разом з героями свята та адміністрацією школи завершували подарунковий марафон ще трьома подарунковими наборами. Вже після цього щасливі діти з купою вражень та подарунків стали збиратись додому на канікули.

                                                                         Педагог-організатор: Л.Букало