У школі забезпечена належна матеріально – технічна база для навчання й виховання відповідно до сучасних санітарно – гігієнічних, матеріально – технічних і педагогічних вимог. Навчальний заклад  розміщений у трьох  приміщеннях.  Для учнів молодшої і старшої ланки передбачені окремі входи і виходи.

Загальний стан будівлі, опалювальної, водопостачальної, вентиляційної систем, електро- та пожежо захисту   відповідають  технічним, санітарно-гігієнічним нормам та вимогам техніки безпеки.

В закладі функціонує автономна газова система опалювання, власне водопостачання, централізоване енергопостачання та каналізаційна система.

Відповідно до вимог Державних стандартів початкової та загальної  середньої освіти, Положення про спеціальний загальноосвітній навчальний  заклад має  для навчання та виховання учнів та вихованців всі необхідні приміщення, які раціонально використовуються.

        У навчальному закладі функціонує 10 класних кімнат,  бібліотека, 13 спальних кімнат, ігрова кімната, 

Протягом останніх років розвинена інфраструктура закладу. Укомплектовані шкільними меблями класні кімнати: дошки, парти, стільці, шафи для одягу, для книг, Виділено приміщення для обслуговуючого персоналу. Працюють 2  майстерні  технічної та 2 майстерні швейної справи,  їдальня на 125 посадкових місць, інші приміщення технічного та  санітарно -гігієнічного призначення.

Щороку в закладі проводяться  ремонтні роботи. Функціонують внутрішні туалети.  Замінено   лінолеум в 4 класних  кімнатах.

Постійно поновлюється  посуд в шкільній їдальні. Частково замінені вікна ( 8), вхідні двері на парадних входах до навчальних корпусів  для покращення енергозбереження.

Для забезпечення рівного доступу всіх  дітей шкільного віку до якісної освіти заклад має 2 комп’ютерні кімнати  (36 комп’ютерів). Для послуг учасників навчально-виховного процесу заклад має засоби програмного забезпечення.

Працює  шкільна  бібліотека. Педагоги мають змогу користуватись навчальною, методичною,  та науковою літературою. Бібліотечний фонд ( брошури, журнали, підручники) становить усього 9040; у тому числі підручників – 3823. Художня література – 12486.

На території закладу наявна  дослідна ділянка.

Для забезпечення навчально-виховного, лікувально-профілактичного і

реабілітаційного процесу база спеціальної школи-інтернату складається з:

– навчального корпусу з обладнаними кабінетами, класами, логопедичним кабінетом;

– спального корпусу з обладнаними спальнями, актовою залою, душовими кімнатами, кімнатами відпочинку і дозвілля;

– корпус бібліотеки та майстерень;

– корпус їдальні;

– медичного блоку;

– банно-прального корпусу.

Проводиться постійне забезпечення препаратами лікарськими, препаратами фармацевтичними, закуповуються вакцини протигрипозні.