17-18 травня на центральному стадіоні (м. Миколаїв) проходили Всеукраїнські змагання з футболу в рамках Європейського футбольного тижня 2019 Спеціальної Олімпіади та УЄФА, які проводив виконавчий директор Спеціальної Олімпіади України А. А. Підварко.

17-18 травня на центральному стадіоні (м. Миколаїв) проходили Всеукраїнські змагання з футболу в рамках Європейського футбольного тижня 2019 Спеціальної Олімпіади  та УЄФА, які проводив виконавчий директор Спеціальної  Олімпіади України А. А. Підварко.

7 дівчат з нашої школи віком 10-13 років під керівництвом тренера та вчителя фізичної культури Денисової Є.А. та супроводжуючої, психолога – Совершенної Ю.О.  представляли на цих змаганнях Херсонську область.

У підсумку після дводенних спортивних протистоянь на футбольному полі команда наших дівчат (капітан – Яковенко Ольга, 6 кл.) здобула II місце серед 12-ти команд з різних областей України. Юні спортсменки були нагороджені дипломом, медалями, отримали  у подарунок два футбольні м’ячі та запрошення до популярного серед молоді, одного з  закладів мережі швидкого харчування МакДональдз.