Ось і віддзвенів останній дзвоник для 24-х випускників 2019 року і в стінах нашої школи.

До цієї важливої події в своєму житті діти активно готувались під керівництвом педагога-організатора, класних керівників, вихователів. Ранок для дівчат-випускниць розпочався разом зі сходом сонця, адже кожна хотіла бути цього дня найгарнішою.

Розчулені випускники цього дня на святі приймали вітання від рідних людей: директора школи – Андрієць Н.Г., класних керівників – Волосковець Т.В., Іващенка В.В., першої вчительки – Книги О.С., мами випускника Козаренка Вл. – Тетяни Василівни, учнів з різних класів. Також з закінченням навчального року та днем захисту дітей учнів привітав гість, представник компанії «Органік сістемс» Левченко А., який завітав до школи з корисними для навчальної та виховної діяльності подарунками – канцелярське приладдя, коврове покриття.

Естафету побажань перейняли випускники, висловивши слова подяки людям, які виростили та виховали їх: педагогам, працівникам школи і батькам. Дівчатка виконали гарну пісню про школу, після чого в парі з хлопцями подарували всім прощальний випускний танок. Завершили своє звернення випускники подарунками для педагогів, виготовленими власними руками в шкільних майстернях на згадку про себе та квітами. Останній штрих – прощальний дзвінок від випускника Горіка В. та першокласниці – Грицини Станіслави і дружною юрбою разом з найближчими людьми під дбайливо вишитими українськими рушниками вже дорослі діти востаннє як учні зайшли в клас, де ще довго розмовляли, фотографувались, ділились планами.