Вже сповна відчули передсвяткову атмосферу учні нашої школи, завдяки небайдужим людям, які приїздять до школи з привітаннями і подарунками, організовують для учнів цікаві екскурсії.

Два дні поспіль, 17-го та 19-го грудня, діти активно провели час у ТРЦ «Фабрика» (м.Херсон) завдяки спонсорській допомозі «Спілки жінок Херсонщини» та профспілковій організації «Райффайзен Банк Аваль» Між екскурсіями, порадувати вихованців закладу новорічними виставами, привітаннями, солодощами, іграшками нас відвідали: представники Сервісного центру МВС у м. Гола Пристань, уповноважені  ювенальної превенції Голопристанського відділу поліції  ГУНП в Херсонській області, Херсонська громадська організація «Спілка  людей з інвалідністю» та інші.

Не менш яскрава для кожної дитини подія відбулась в шкільному корпусі напередодні свята Миколая – пізнавальна цікава виставка «Дитячого театру зоолога» (м. Дніпро). Після теоретичного знайомства з кожним представником  «живої» виставки, серед яких, до речі, були і холоднокровні. Кожен з учнів мав можливість погладити, сфотографуватись з вподобаною тваринкою, звісно, під пильним  наглядом керівника виставки. І нарешті, в останній навчальний день тижня, учні школи прийняли участь в програмі до свята Миколая, а точніше у виставі, яку готували з початку місяця.